Комісією з проведення конкурсу на зайняття адміністративних посад у САП визначені дати, час та місце проведення тестувань на знання законодавства та на загальні здібності і навички
12.03.2021

Комісією з проведення конкурсу на зайняття адміністративних посад у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі 11.03.2021 визначені дати, час та місце проведення тестувань на знання законодавства та на загальні здібності і навички.

І. ТЕСТУВАННЯ НА ЗНАННЯ ЗАКОНОДАВСТВА ІЗ ВИКОРИСТАННЯМ КОМП’ЮТЕРНОЇ ТЕХНІКИ відбудеться 17 березня 2021 року о 12:00 за адресою: м. Київ, проспект Перемоги, 40-Б.

До тестування запрошуються особи, які допущені конкурсною комісією до участі у конкурсі (кандидати).

ГРАФІК ТЕСТУВАННЯ

Результати тестування на знання законодавства оприлюднюються на офіційному вебсайті Офісу Генерального прокурора у день його проведення.

ІІ. ТЕСТУВАННЯ НА ЗАГАЛЬНІ ЗДІБНОСТІ ТА НАВИЧКИ ІЗ ВИКОРИСТАННЯМ КОМП’ЮТЕРНОЇ ТЕХНІКИ відбудеться 18 березня 2021 року о 12:00 за адресою: м. Київ, проспект Перемоги, 40-Б.

До тестування запрошуються кандидати, які успішно складуть тестування на знання законодавства із використанням комп’ютерної техніки та увійдуть до рейтингів, затверджених конкурсною комісією, відповідно до частини 12 статті 21 Порядку роботи конкурсної комісії та проведення конкурсу на зайняття адміністративних посад у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі.

Результати тестування на загальні здібності та навички оприлюднюються на офіційному вебсайті Офісу Генерального прокурора не пізніше ніж наступного дня після їх визначення.

Схема проїзду до місця проведення анонімних тестувань на знання законодавства та загальні здібності та навички кандидатами на зайняття адміністративних посад у САП

ВАЖЛИВО!
Кандидати повинні своєчасно з’явитися у визначені комісією в день, час і місце для проведення тестувань, і мати при собі документ, що посвідчує її особу та громадянство України, для подальшого проходження процедури реєстрації.
Кандидат, який під час реєстрації не пред’явив документ, що посвідчує його особу та громадянство України, до тестування не допускається.
Якщо кандидат запізнився на тестування, він має право пройти реєстрацію та складати тестування в межах відведеного для цього часу. Додатковий час для складання тесту в такому випадку не надається.

Під час тестування кандидатам забороняється:
– порушувати дисципліну та загальноприйняті правила поведінки;
– складати тестування до та після оголошень про його початок та закінчення відповідно;
– залишати місце складення тестування без дозволу та супроводу представників робочої групи до закінчення часу, відведеного для проведення тестування, або до завершення тестування;
– проходити тестування у верхньому одязі та головних уборах, мати при собі сумки, портфелі тощо;
– використовувати будь-які джерела інформації на паперових або електронних носіях;
– користуватися будь-якими джерелами інформації, мобільним зв'язком, власними технічними пристроями;
– спілкуватися з іншими учасниками, отримувати від них чи передавати їм інформацію, складати тестування замість них;
– проносити до приміщення небезпечні предмети та речовини, що можуть створити загрозу життю та здоров’ю інших осіб, які перебувають у місці проведення тестування, а також предмети, які можуть заважати проведенню іспиту.

У разі порушення кандидатом порядку проведення тестування він відсторонюється від подальшої участі в тестуванні та конкурсі, про що складається відповідний акт.

кількість переглядів: 6141