Справи Майдану: Суд дозволив проведення спеціального досудового розслідування щодо двох цивільних осіб – «тітушок»
10.03.2021

За участі прокурорів Офісу Генерального прокурора Печерським районним судом міста Києва задоволено клопотання слідчого Державного бюро розслідувань про надання дозволу на здійснення спеціального досудового розслідування стосовно двох цивільних осіб, так званих тітушок, які переховуються від органів слідства та суду. Таке рішення суду надає право стороні обвинувачення на проведення досудового розслідування стосовно підозрюваних за їх відсутності (in absentia).

Вказані особи підозрюються у пособництві працівникам правоохоронних органів у перевищенні влади за попередньою змовою групою осіб при затриманні співробітниками полку «Беркут» при ГУ МВС України в м. Києві 23 січня 2014 року активістів громадського руху «Автомайдан» на вул. Щорса в м. Києві, спричиненні їм тілесних ушкоджень та пошкодженні їхніх автомобілів (ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 28, ч. 3 ст. 365 КК України).

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

кількість переглядів: 734