АНОНС: 25 лютого відбудеться брифінг щодо масових переслідувань українських та іноземних журналістів на окупованому півострові
24.02.2021

У четвер, 25 лютого, о 12:30 у прес-центрі «Інтерфакс-Україна» (вул. Рейтарська, 8/5а) відбудеться брифінг “ЗМІ в окупованому Криму - терористи та екстремісти? Україна передала до Гааги нові факти про масові переслідування українських та іноземних журналістів на окупованому півострові”. Захід організовано прокуратурою АР Крим та м. Севастополя спільно з Громадською спілкою “Українська Гельсінська спілка з прав людини” (УГСПЛ) за участі представників Офісу Генерального прокурора та Представництва Президента України в АР Крим та стосується направлення чергового повідомлення до Офісу прокурора Міжнародного кримінального суду (МКС).

Під час заходу спікери представлять дані, які підтверджують причетність представників держави-окупанта та окупаційної адміністрації в Криму до незаконного переслідування журналістів, блогерів та громадських активістів, які об’єктивно висвітлюють події на тимчасово окупованому півострові; обґрунтують унікальність такого порушення через призму національного та міжнародного права; нададуть останні відомості щодо розслідування ситуації по Україні в рамках МКС.

Спікери:

Ігор Поночовний – керівник прокуратури АР Крим та м. Севастополя;
Олександр Павліченко – виконавчий директор Громадської спілки “Українська Гельсінська спілка з прав людини”;
Ольга Коріняк – заступник начальника управління Офісу Генерального прокурора;
Дар’я Свиридова – перша заступниця Постійного Представника Президента в АР Крим;
Микола Семена – український журналіст, кореспондент «Крим.Реалії» (проект Радіо Свобода в Україні).

З додатковими питаннями просимо звертатися:

+38 096 952 76 76
arkrym.prok@gmail.com
Катерина Діденко, прес-секретар прокуратури Автономної Республіки Крим та м. Севастополя

кількість переглядів: 477