Графіки складання іспиту прокурорами регіональних прокуратур, у тому числі військових прокуратур регіонів України і об’єднаних сил, які з поважних причин не брали участь в атестації (ОНОВЛЕНО)
19.02.2021

Рішенням шістнадцятої кадрової комісії з атестації прокурорів регіональних прокуратур 19 лютого 2021 року затверджено перелік тестових питань для іспиту у формі анонімного тестування з використанням комп’ютерної техніки з метою виявлення рівня знань та умінь у застосуванні закону, відповідності здійснювати повноваження прокурора для проходження атестації прокурорів регіональних прокуратур, у тому числі військових прокуратур регіонів України і об’єднаних сил на 26.02.2021.

Адреса тестування: м. Київ, вул. Юрія Іллєнка, 81 Б.

ГРАФІК на 26.02.2021 (оновлено)

При собі необхідно мати службове посвідчення прокурора або паспорт.

ПЕРЕЛІК ТЕСТОВИХ ПИТАНЬ

ВІДПОВІДІ НА ТЕСТОВІ ПИТАННЯ

Відповідно до пункту 2 розділу III Порядку проходження прокурорами атестації, затвердженого наказом Генерального прокурора від 03.10.2019 № 221, особи, які за результатами іспиту у формі анонімного тестування з використанням комп’ютерної техніки з метою виявлення рівня знань та умінь у застосуванні закону, відповідності здійснювати повноваження прокурора набрали 70 та більше балів балів, допускаються до складання іспиту у формі анонімного тестування на загальні здібності та навички з використанням комп’ютерної техніки у той же день відповідно до графіку, який буде оприлюднено на офіційному вебсайті Офісу Генерального прокурора 26.02.2021 упродовж 13:00 – 15:00.

Складання іспиту на загальні здібності та навички для прокурорів місцевих прокуратур, військових прокуратур гарнізонів (на правах місцевих) складається з двох блоків: абстрактно-логічного та вербального, кожен з яких включає 30 запитань. За допомогою адаптивного механізму система обирає кожне наступне питання із урахуванням індексу складності попереднього. Таким чином, при наданні правильної відповіді на запитання, наступне буде запропоноване із підвищеним рівнем складності. Тестування буде відбуватись на комп’ютерах, які не підключені до мережі Інтернет.

На вербальний блок виділено 8 хвилин, на абстрактно-логічний – 20 хвилин. Водночас, варто зосереджуватись на правильності відповідей, а не на тому, щоб пройти їх усі. Важливо, що в кожному питанні лише одна правильна відповідь, крім деяких завдань вербального тесту, де потрібно обрати два варіанти, про що буде окремо повідомлено в умові завдання. Можна пропускати питання, не надаючи жодної відповіді, але до цього завдання не можна буде повернутися пізніше.

Результати кожного блоку підраховуються за допомогою стандартизованих балів за шкалою від 55 до 145 балів. Остаточна кількість балів за тестування на загальні здібності та навички виводиться шляхом підрахунку середнього арифметичного за результатами обох блоків.

Зразок тестових питань та правила складання іспиту

Наказом Генерального прокурора від 21.02.2020 № 105 встановлено прохідний бал для успішного складання іспиту на загальні здібності та навички з використанням комп’ютерної техніки – 93 бали і 21.02.2020 оприлюднено зразок тестових питань та правил складання іспиту у рубриці «Новини» офіційного вебсайту Офісу Генерального прокурора.

Прокурори, які наберуть 93 бали, будуть допущені до третього етапу атестації.

Електронна адреса шістнадцятої кадрової комісії з атестації прокурорів регіональних прокуратур kadrcomreg16@gp.gov.ua
Під час атестації буде забезпечено дотримання необхідних карантинних вимог, зокрема: проведення температурного скринінгу, соціальна дистанція не менше 1,5 м., масковий режим, антисептики, регулярне проведення дезінфекції.
У зв’язку з цим для проходження іспиту при собі необхідно мати засоби індивідуального захисту. Використання питної води можливе лише у індивідуальній герметичній тарі.

кількість переглядів: 9944