Хабар за розміщення реклами – затримано службовця Ірпінської міської ради
16.02.2021

За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора викрито заступника начальника одного з відділів виконкому Ірпінської міської ради під час вимагання та одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).

За даними слідства, протягом 2020 року службова особа вимагала неправомірну вигоду від представника за довіреністю одного з підприємств з іноземними інвестиціями за вирішення питання про підготовку та видачу виконкомом Ірпінської міської ради дозволів на право розміщення 14 рекламних вивісок на території м. Ірпінь на загальну суму 28 тис грн. При цьому службовець міськради виходив з розрахунку 2 тис грн за один дозвіл.

Після передачі частини хабара – 14 тис грн його затримано в порядку ст. 208 КПК України.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру та обрання запобіжного заходу.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі Головно слідчого управління Національної поліції України, оперативний супровід ‒ головний відділ контррозвідувального захисту економіки Головного управління Служби безпеки України у м. Києві та Київській області.

Слідчі дії тривають.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

кількість переглядів: 803