Виробництво та реалізація спирту під виглядом антисептичних засобів – судитимуть особу
12.02.2021

За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора скеровано до суду обвинувальний акт стосовно особи за фактом незаконного виготовлення з метою збуту підакцизних товарів (ст. 204 КК України).

Розслідуванням встановлено, що на території Київської області група осіб організувала підпільне виробництво етилового спирту та реалізовувала його під виглядом антисептичних засобів.

Під час обшуку правоохоронцями вилучено 8 тис літрів спиртової суміші та розлитий в ємності об’ємом по 500 мл антисептик, виготовлений з недоброякісної сировини та готовий для реалізації.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося слідчими управління Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби. Стосовно інших осіб матеріали виділені в окреме кримінальне провадження, розслідування у якому ще триває.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

кількість переглядів: 590