2 тис доларів США за закриття кримінального провадження – за спробу підкупу слідчого ДБР затримано адвоката (ФОТО)
09.02.2021

За процесуального керівництва Харківської обласної прокуратури викрито адвоката на наданні неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище (ч. 3 ст. 369 КК України).

За даними слідства, адвокат спільно з невстановленою особою з правоохоронного органу запропонував слідчому територіального управління ДБР, розташованого у м. Полтаві, надати неправомірну вигоду за закриття кримінального провадження за фактом вчинення ДТП, що спричинила загибель людини. Слідчий повідомив своє керівництво про пропозицію адвоката.

Після передачі 2 тис дол США, яка відбувалася під контролем правоохоронців, адвоката затримано в порядку ст. 208 КПК України.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру та обрання запобіжного заходу. Встановлюються інші особи, причетні до вчинення кримінального правопорушення.

Досудове розслідування у кримінальному провадження здійснюють слідчі територіального управління ДБР, розташованого у м. Полтаві, оперативний супровід – співробітники Управління забезпечення особистої безпеки Державного бюро розслідувань.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

кількість переглядів: 2008