Викрито організовану злочинну групу, яка займалася збутом підробленої іноземної валюти (ФОТО)
05.02.2021

За процесуального керівництва Генеральної інспекції Офісу Генерального прокурора викрито організовану злочинну групу осіб, які займалися зберіганням, придбанням, перевезенням з метою збуту та збутом підроблених грошей в особливо великому розмірі (ч. 3 ст. 199 КК України).

За даними слідства, п’ять осіб – громадян України та Республіки Вірменія зорганізувалися у стійке об'єднання для придбання та подальшого збуту підробленої іноземної валюти – банкнот номіналом 100 доларів США.

Під час чергової спроби збуту підроблених грошей в м. Одеса їх затримано у порядку ст. 208 КПК України. Наразі вирішується питання щодо повідомлення затриманим про підозру та обрання запобіжних заходів.

Крім того, за версією слідства, ці підроблені грошові кошти можуть мати єдине джерело походження та бути виготовленими на одному обладнанні з підробленими 250 тис дол США, якими була підмінена частина вилучених грошових коштів під час обшуку в місті Одеса в іншому кримінальному проваджені ще у вересні 2017 року.

Викрито організовану злочинну групу прокурорами спільно зі слідчими Головного слідчого управління СБУ та співробітниками Департаменту захисту національної державності СБУ.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

кількість переглядів: 1528