Розпочато ідентифікацію корупційних ризиків у діяльності органів прокуратури
05.02.2021

Комісією з оцінки корупційних ризиків у діяльності органів прокуратури Офісу Генерального прокурора розпочато ідентифікацію (виявлення) корупційних ризиків у діяльності органів прокуратури. За наслідками опрацювання корупційні ризики ідентифіковані при здійсненні функцій органу прокуратури, при врегулюванні діяльності органів прокуратури, при управлінні фінансами, здійсненні внутрішнього контролю та аудиту.

Одночасно, задля дотримання принципів, прозорості, доступності, об’єктивності та неупередженості пропонуємо органам влади, місцевого самоврядування, підприємствам, установам організаціям усіх форм власності, громадянам, а також всім бажаючим з дотриманням вимог, передбачених Методологією оцінювання корупційних ризиків у діяльності органів влади, затвердженої рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 02.12.2016 № 126, зареєстрованої у Міністерстві юстиції України 28.12.2016 за № 1718/29848 надати свої пропозиції щодо корупційних ризиків, які можуть виникати в діяльності органів прокуратури.

Також до роботи комісії запрошуються представники громадськості, експерти для спільної праці з ідентифікації та оцінки корупційних ризиків в діяльності органів прокуратури.

У разі наявності пропозицій, просимо надсилати їх на електронну адресу комісії: antikor.ogp@gp.gov.ua у строк до 12.02.2021.

Комісія з оцінки корупційних ризиків
у діяльності органів прокуратури

кількість переглядів: 2185