Повідомлено про підозру учаснику НЗФ РФ, який у підпільній в’язниці «Ізоляція» утримував у полоні громадян та українських військових
01.02.2021

За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури особі заочно повідомлено про підозру у торгівлі людьми, участі у терористичній організації та не передбачених законом воєнізованих формуваннях, порушенні законів та звичаїв війни, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 149, ч. 1 ст. 258-3, ч. 1 ст. 260, ч. 1 ст. 438 КК України).

За даними слідства, з 2016 року учасник незаконного воєнізованого формування «Министерство государственной безопасности», що контролюється РФ, у приміщенні колишнього заводу ізоляційних матеріалів у м. Донецьку, де бойовики облаштували підпільну в’язницю «Ізоляція», силоміць утримував цивільних осіб, полонених військовослужбовців Збройних Сил України та інших формувань, задіяних у проведенні антитерористичної операції/ операції Об’єднаних сил.

Підозрюваний спільно із іншими особами годинами катували полонених електричним струмом, били їх, тримали в нелюдських умовах без їжі та води, а також примушували до тяжкої праці.

Досудове розслідування здійснюється співробітниками слідчого управління Головного управління Нацполіції в Донецькій області.

Наразі встановлюється коло потерпілих осіб, а також інших учасників НЗФ РФ, причетних до скоєння страшних злочинів.

кількість переглядів: 974