Незаконне видобування вапняку на 150 млн грн – судитимуть колишнього директора кар’єру (ФОТО)
29.01.2021

Вінницькою обласною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт стосовно колишнього директора державного підприємства «Мурафський кар’єр» за незаконне видобування корисних копалин загальнодержавного значення (ч. 2 ст. 240 КК України).

За даними слідства, ексдиректор держпідприємства з червня 2015 року по 2019 рік всупереч вимогам Кодексу України про надра та Порядку надання спеціальних дозволів на користування надрами, знаючи про те, що у вказаного підприємства спеціальний дозвіл на користування надрами зупинений, а в подальшому анульований, організував, незаконне видобування флюсового вапняку на території Жданівського родовища, яке перебувало в користуванні підприємства.

У результаті зазначених дій незаконно видобуто корисних копалин загальнодержавного значення - вапняку флюсового в кількості 58811 м куб, що становить майже 105 тонн на суму 150 млн грн.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося слідчими територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого в місті Хмельницькому, за оперативного супроводу Управління СБУ у Вінницькій області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

кількість переглядів: 780