Кандидата в депутати Київради судитимуть за організацію «сітки» підкупу виборців (ФОТО)
26.01.2021

Київською міською прокуратурою до Шевченківського районного суду м. Києва скеровано обвинувальний акт стосовно кандидата у депутати Київської міської ради та члена його штабу, викритих в організації «сітки» підкупу виборців (ч. 4 ст. 160 КК України).

За даними слідства, вказані особи під час місцевих виборів, які відбулися 25 жовтня 2020 року, пропонували громадянам винагороду – 1 тис грн за один відданий за визначеного кандидата голос. Згідно домовленостей, 500 грн виборець мав отримати до голосування і стільки ж після підтвердження про відданий голос.

Кандидата у депутати та члена його штабу, який виступав посередником, було викрито під час передачі частини грошових коштів для подальшого підкупу виборців.

Правопорушення викрито прокурорами спільно з оперативними співробітниками Управління стратегічних розслідувань в місті Києві ДСР Нацполіції України та слідчими поліції СУ Головного управління Нацполіції у м. Києві.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

 

 

 

 

 

 

 

кількість переглядів: 1160