Смертельна пожежа в будинку для літніх людей – чотирьох підозрюваних взято під варту
23.01.2021

За принципової позиції прокурорів Харківської обласної прокуратури ухвалою слідчого судді Київського районного суду м. Харкова обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави чотирьом особам, які підозрюються в порушенні вимог пожежної безпеки (ч. 2 ст. 270 КК України).

Серед підозрюваних – власник домоволодіння, який здав двоповерхову будівлю під пансіонат, орендар будинку та його дружина – директорка приватного підприємства, яка фактично керувала закладом, а також адміністратор, який координував роботу пансіонату і при цьому офіційно не був там працевлаштований.

21 січня 2021 року в двоповерховій будівлі, розташованій у Холодногірському районі Харківщини сталася пожежа. Будинок використовувався для розміщення людей похилого віку (геріатричній пансіонат). У результаті пожежі 15 осіб загинули. Встановлено, що орендар будинку і його дружина – засновники громадської організації, мета якої – сприяння проведенню оздоровчої аматорської, культурної діяльності, спрямованої на задоволення та захист законних інтересів її членів. Вартість перебування в пансіонаті оцінювалась у середньому в 15 тис грн.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде дове дено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

кількість переглядів: 1032