Прокуратура наполягатиме на довічному позбавленні волі для жорстокого вбивці 11-річної дівчинки на Одещині
21.01.2021

За підтримання публічного обвинувачення ювенальними прокурорами Одещини Роздільнянським районним судом Одеської області винесено вирок обвинуваченому у жорстокому вбивстві 11-річної дівчинки, вчиненому на сексуальному підґрунті та з метою приховування інших злочинів. Його визнано винним у викраденні людини, замаху на зґвалтування і умисному вбивстві (ч. 2 ст. 146, ч. 2 ст. 15 ч. 4 ст. 152, п. п. 2, 9 ч. 2 ст. 115 КК України) та призначено покарання – 15 років позбавлення волі.

Досудовим розслідуванням встановлено, що у червні 2019 року в селищі Іванівка на Одещині 22-річний місцевий мешканець заманив 11-річну сусідку до себе додому, де намагався вчинити стосовно неї насильницькі дії сексуального характеру. Не довівши свій намір до кінця молодик, вирішив вбити дитину. Щоб приховати злочин, він кинув тіло дівчинки до вигрібної ями.

Під час судового розгляду вину засудженого у скоєнні інкримінованих йому злочинів доведено у повному обсязі.

Однак, прокурори не погоджуються з вироком суду першої інстанції, оскільки 15 років позбавлення волі за вчинення зухвалого вбивства малолітньої дитини не відповідає ступеню тяжкості скоєного злочину. Наразі готується апеляційна скарга на м’якість призначеного покарання. В апеляційній інстанції прокуратура наполягатиме на призначенні йому довічного позбавлення волі.

кількість переглядів: 1578