На систематичних відкатах викрито керівника одного з управлінь ГУ ДПС у Полтавській області
21.01.2021

За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора під час одержання неправомірної вигоди затримано керівника одного з управлінь ГУ Державної податкової служби України у Полтавській області (ч. 3 ст. 368 КК України).

За даними слідства, податківець запропонувала представнику суб’єкта господарювання систематично передавати їй неправомірну вигоду у розмірі 3% відсотків від місячного обороту фінансових операцій товариства за безперешкодне здійснення підприємницької діяльності, виключення з переліку «ризикових» підприємств та невключення до такого переліку у майбутньому.

Після одержання  неправомірної вигоди службову особу затримано правоохоронцями.

Наразі тривають невідкладні слідчі дії, вирішується питання щодо повідомлення затриманій про підозру, обрання запобіжного заходу та відсторонення її від займаної посади.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється Головним слідчим управлінням ДБР за оперативного супроводу СБУ.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

кількість переглядів: 558