Щасливого Нового року!
31.12.2020

Рік, що минає, був повним викликів і випробувань, але дав нам і багато уроків. Ми навчились бути ближчими попри дистанцію, берегти здоров‘я та цінувати прості радості життя.

На прийдешній 2021 рік у всього світу, як ніколи, багато великих сподівань. І попереду тільки найкраще - варто лише вірити!

Нехай надії справджуються, всі найсміливіші плани втілюються, сокровенні мрії здійснюються, а доля підносить тільки приємні сюрпризи із справжніх див!

Хай магічна новорічна ніч наповнить всіх невичерпними силами на великі звершення, а чарівна святкова пора зарядить серця на добрі справи сімейним теплом та любов‘ю.

Ми разом загадаємо головне бажання, щоб усі були здорові, ми подякуємо і попросимо суперсил нашим лікарям. Переможемо пандемію і впустимо в наше життя лише вірус щастя!

Нехай Ваші усмішки нарешті перестануть ховати маски, а в житті буде більше дружніх рукостискань і теплих обіймів. Кохання, злагоди, успіхів, достатку та миру всім.

Також хочу сказати спасибі великій прокурорській родині - цей рік змін був важким, але плідним. Хай новий принесе ще більше здобутків в ім‘я Закону. Хай Ваші сім‘ї бачать Вас частіше, а в домівках панує затишок і добробут.

Генеральний прокурор Ірина Венедіктова

кількість переглядів: 8392