Привласнення понад 3 млн грн на будівництві казарм на Донеччині – повідомлено про підозру трьом підрядникам
29.12.2020

Прокурорами Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері об’єднаних сил повідомлено про підозру трьом керівникам підприємств – підрядників, які у складі організованої злочинної групи незаконно заволоділи шляхом службового підроблення понад 3 млн грн бюджетних коштів, виділених на будівництво казарм в Донецькій області (ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 28, ч. 2 ст. 366 КК України).

За даними слідства, у 2018 році під час виконання договорів на будівництво чотирьох казарм у м. Бахмут, керівники підрядних підприємств внесли до офіційних документів – актів приймання виконаних робіт недостовірні відомості, завищивши обсяги підрядних робіт, які фактично підприємства не виконували.

Наразі перевіряється причетність військових службових осіб до вчинення цих кримінальних правопорушень.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється територіальним управлінням ДБР, розташованим у м. Полтава. Оперативний супровід забезпечується Управлінням стратегічних розслідувань в Донецькій області ДСР Нацполіції України.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

кількість переглядів: 1144