Незаконне позбавлення волі та вимагання 800 тис доларів США – 7 особам повідомлено про підозру
24.12.2020

За процесуального керівництва Тернопільської місцевої прокуратури 7 особам повідомлено про підозру у незаконному позбавленні волі людини, вимаганні та незаконному заволодінні транспортним засобом (ч. 2 ст. 146, ч. 2 ст. 189, ч .3 ст. 289 КК).

За даними слідства, група осіб за допомогою 4 транспортних засобів на автошляху у Тернопільському районі заблокували авто цивільного подружжя. Після цього вони затягли потерпілого до свого транспортного засобу, де надягнули на руки «кайданки», та захопили автомобіль з потерпілою. Погрожуючи вбивством і заподіянням тяжких тілесних ушкоджень, підозрювані вимагали у потерпілих 800 тис доларів США. Спочатку вони силою утримували жінку в автомобілі, потім – у готельному номері. Чоловіка ув’язнили в транспортному засобі, де систематично завдавали тілесні ушкодження та залякували вогнепальною зброєю.

Потерпілий, маючи 2 мобільні телефони, зміг подзвонити у поліцію. Правоохоронці встановили місцезнаходження та визволили подружжя.

Протиправну діяльність викрито прокурорами спільно зі слідчими поліції за оперативного супроводу співробітників карного розшуку Головного управління Нацполіції в Тернопільській області.

кількість переглядів: 1362