Блоковано схему ухилення від податків на торгівлі технікою та гаджетами – вилучено товар на 173 млн грн (ФОТО)
17.12.2020

За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора одного із найбільших продавців побутової техніки та засобів зв'язку в Україні викрито на ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах (ч. 3 ст. 212 КК України).

За даними слідства, продавці реалізували побутову техніку та електроніку через відому мережу магазинів роздрібної торгівлі від імені підконтрольних фізичних осіб-підприємців. При цьому операції не відображались в реєстрах бухгалтерського та податкового обліку, що призвело до ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах.

За результатами проведених санкціонованих обшуків офісних та складських приміщень, що використовуються для здійснення такої діяльності, вилучено первинні фінансово-господарські документи, чорнові записи, а також товарно-матеріальні цінності орієнтовною вартістю 173 млн грн.

На даний час судом вирішується питання щодо накладення арешту на вилучене майно.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється Головним слідчим управлінням ДФС України за оперативного супроводу Головного управління протидії економічним правопорушенням ДФС України.

За результатами розслідування діям причетних до цієї діяльності осіб буде надано правову оцінку.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

кількість переглядів: 7774