400 тис грн за сприяння у можливості взяти участь у тендері – викрито та затримано полковника (ФОТО)
12.11.2020

За процесуального керівництва спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону затримано начальника відділу Головного управління розвитку речового майна Збройних Сил України під час одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).

За даними слідства, полковник вимагав у засновника суб’єкта господарської діяльності хабар за внесення змін до технічних умов елементів військової символіки ЗСУ, що дало б підприємству можливість взяти участь у державній закупівлі, очікувана вартість якої 4 млн грн. Розмір «відкату» посадовцеві складав 10% від суми закупівлі – 400 тис грн.

Правоохоронці затримали начальника відділу в порядку ст. 208 КПК України у власному службовому кабінеті в Міноборони під час отримання частини неправомірної вигоди в розмірі 100 тис грн.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється територіальним управлінням ДБР, розташованим у місті Києві, оперативний супровід – Департамент військової контррозвідки СБУ.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

кількість переглядів: 2859