85 тис доларів США за звільнення спільників - затримано організаторку нарколабораторії, яка намагалася надати хабар правоохоронцю (ФОТО)
06.11.2020

За результатами спільних дій прокурорів Київської міської прокуратури, працівників Департаменту боротьби з наркозлочинністю Нацполіції України та слідчих поліції Києва затримано організатора нарколабораторії при спробі надати 85 тис доларів США неправомірної вигоди співробітнику правоохоронного органу (ч. 3 ст. 369 КК України).

За даними слідства, громадянка Російської Федерації звернулася до начальника одного з відділів ДБН Нацполіції України із пропозицією надати неправомірну вигоду за уникнення кримінальної відповідальності нею та її спільниками – двома громадянами України та громадянкою РФ, які були затримані напередодні під час викриття потужної нарколабораторії на Київщині. Хабар мав становити 85 тис доларів США, з яких 35 тис доларів США складали кошти, вилучені в учасників злочинної групи під час обшуків, а решту вона мала передати двома траншами. Кошти призначалися для підкупу слідчого та прокурора у кримінальному провадженні, а також судді, яка мала обирати запобіжні заходи затриманим учасникам наркоугруповання.

У ході контролю за вчиненням злочину правоохоронці затримали громадянку РФ в порядку ст. 208 КПК України під час передачі частини неправомірної вигоди у сумі 22 тис доларів США.

Наразі тривають невідкладні слідчі дії. Затриманій особі готується повідомлення про підозру та вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу.

Нагадаємо, раніше було затримано трьох учасників злочинної групи, які виготовляли метадон та збували його на території України та країн близького зарубіжжя.

У ході обшуків у нарколабораторії вилучено речовин на майже 50 млн грн, зокрема, близько 35 кг метадону та понад 1 тонну прекурсорів.

кількість переглядів: 1251