Завдяки Офісу Генпрокурора базу відпочинку на березі Чорного моря повернуто Генічеській школі-інтернату
05.11.2020

За позовом заступника Генерального прокурора Господарським судом м. Києва поновлено майнові права школи – інтернату для дітей з неспецифічними захворюваннями органів дихання на базу відпочинку на узбережжі Чорного моря.

Прокурором доведено, що рішення Херсонської обласної ради про створення комунального підприємства «База відпочинку «Генгірка» та затвердження його у переліку об`єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Херсонської області, які підлягають приватизації, прийнято з порушенням вимог законодавства та всупереч інтересам держави у сфері охорони дитинства. Встановлено, що включені до переліку об`єктів приватизації будівлі та споруди бази загальною площею понад 2 тис кв м та вартістю понад 32 млн грн належать на праві оперативного управління Генічеській санаторній загальноосвітній школі-інтернату I – III ступенів.

Наразі санаторна школа - інтернат отримала належні та необхідні умови для навчання, виховання та повної реабілітації хворих дітей з різних областей України.

кількість переглядів: 392