Керівнику так званої підпільної в’язниці «Ізоляція» на Донеччині повідомлено про підозру
29.10.2020

За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури слідчим управлінням Головного управління Нацполіції у Донецькій області заочно повідомлено про підозру особі у створенні терористичної групи чи терористичної організації, створенні не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань, порушенні законів та звичаїв війни, за попередньою змовою групою осіб, та торгівлі людьми (ч. 2 ст. 149, ч. 1 ст. 258-3, ч. 1 ст. 260, ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 438 КК України).

За даними слідства, у 2014 році за вказівкою мешканця м. Макіївки озброєні представники незаконного воєнізованого формування «Министерство государственной безопасности», що контролюється РФ, захопили територію колишнього заводу ізоляційних матеріалів у м. Донецьку. Під керівництвом підозрюваного на захопленому підприємстві бойовики облаштували власну підпільну в’язницю «Ізоляція», де незаконно утримували і катували цивільних осіб, полонених військовослужбовців ЗСУ та інших формувань, задіяних у проведенні Антитерористичної операції/ Операції Об’єднаних сил.

Незаконно ув’язнених громадян годинами катували електричним струмом, били, тримали в нелюдських умовах без їжі та води і примушували до тяжкої праці.

Досудове розслідування триває.

Встановлюється коло потерпілих осіб, а також інших учасників НЗФ РФ, причетних до скоєння вказаних злочинів.

кількість переглядів: 1124