Колишній Генпрокурор Естонії Лавлі Перлінг готова надавати експертну підтримку розвитку української прокуратури (ФОТО)
20.10.2020

Генеральний прокурор Ірина Венедіктова зустрілася з представниками Естонського центру Східного партнерства. У ході зустрічі сторони обговорили перспективи співпраці та залучення естонського досвіду у процесі реформування органів прокуратури в Україні.

Директор Естонського центру Східного партнерства Герт Антсу висловив сподівання, що така співпраця буде плідною та допоможе українській прокуратурі на шляху її реформування.

«Ми відкриті до нових ідей, нам цікавий позитивний досвід інших європейських країн, який ми зможемо перейняти та застосувати, щоб бути конкурентними», - наголосила Ірина Венедіктова.

Головний експерт центру Східного партнерства та у минулому Генеральний прокурор Естонії Лавлі Перлінг висловила готовність поділитися власним досвідом, отриманим за понад 5 років на посаді, а також залучити кращих естонських експертів у сферах, які є найбільш актуальними для сучасної української прокуратури.

«Разом ми можемо, зокрема, розробити гендерну стратегію, яка б допомогла жінкам-прокурорам розвиватися як у професійній, так і в соціальній сфері. Крім того естонські колеги пропонують свою експертну підтримку в сферах розвитку кримінальної юстиції, відкритості прокуратури та ювенального напрямку», - зауважила Генпрокурор Ірина Венедіктова.

Сторони домовилися продовжити роботу над визначенням векторів та створенням плану співпраці.

 

 

кількість переглядів: 1601