До уваги прокурорів місцевих прокуратур, військових прокуратур гарнізонів (на правах місцевих) (ФОТО, КАРТА)
14.10.2020

З 15 жовтня 2020 року на виконання вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо першочергових заходів із реформи органів прокуратури» розпочинається атестація прокурорів місцевих прокуратур, військових прокуратур гарнізонів (на правах місцевих).

Перший та другий етапи атестації проводитимуться окремо, що зменшить час одночасного перебування учасників атестації в одному приміщенні.

Перший етап атестації буде проходити в Культурному центрі «М82», який розташований по вул. Межигірська, 82 м. Києва, відповідно до раніше оприлюдненого графіку. Під час атестації буде забезпечено дотримання необхідних карантинних вимог, зокрема: проведення температурного скринінгу, соціальна дистанція - не менше 1,5 метри, масковий режим, антисептики, регулярне проведення дезінфекції, тощо.У зв’язку з цим, для проходження іспиту при собі необхідно мати засоби індивідуального захисту, зокрема, респіратор або захисну маску та кулькову ручку. Враховуючи запровадження протиепідемічних заходів, використання питної води можливе лише у індивідуальній герметичній тарі.

Звертаємо увагу, що відповідно до пункту 11 Порядку проходження прокурорами атестації, затверджено наказом Генерального прокурора від 03.10.2019 №221, перенесення дати складання іспиту можливе у виключних випадках, за наявності заяви, підписаної прокурором або належним чином уповноваженою ним особою (якщо сам прокурор за станом здоров'я не може її підписати або подати особисто до комісії) про перенесення дати іспиту у формі анонімного тестування з використанням комп'ютерної техніки з метою виявлення рівня знань та умінь у застосуванні закону, відповідності здійснювати повноваження прокурора. До заяви має бути долучена копія документу, що підтверджує інформацію про поважні причини неявки прокурора на складення відповідного іспиту.


 

 

 

 

кількість переглядів: 10466