Затверджено графік складання іспиту для прокурорів місцевих прокуратур, військових прокуратур гарнізонів (на правах місцевих) (оновлено)
09.10.2020

Кадровими комісіями 09.10.2020 на спільному засіданні затверджено графік складання іспиту у формі анонімного тестування з використанням комп’ютерної техніки з метою виявлення рівня знань та умінь у застосуванні закону, відповідності здійснювати повноваження прокурора для прокурорів місцевих прокуратур, військових прокуратур гарнізонів (на правах місцевих).

Завантажити відповідний документ можна за посиланням: ГРАФІК (оновлюється)

Адреса проведення тестування: м. Київ, вул. Межигірська, 82. Культурний центр «М82».

Проведення атестації прокурорів місцевих прокуратур, військових прокуратур гарнізонів (на правах місцевих) буде здійснюватися з додержанням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Кадровими комісіями обласних прокуратур з атестації прокурорів місцевих прокуратур, військових прокуратур гарнізонів (на правах місцевих) здійснюється розгляд заяв прокурорів, які надходять на їх електронні адреси. СПИСОК прокурорів, щодо яких кадровими комісіями перенесено складання іспиту з поважних причин (оновлюється). Прокурори, яким перенесено дату складання іспиту на 30 жовтня 2020 року, включені до ГРАФІКУ.

кількість переглядів: 18476