Офіс Генпрокурора у Верховному Суді відстояв повернення державі будівлі у центрі Запоріжжя
15.09.2020

Верховний Суд, погодившись із доводами прокурора Офісу Генпрокурора, залишив без задоволення касаційну скаргу товариства, яке незаконно користувалося державним майном – двоповерховою будівлею загальною площею понад 800 кв м у центрі міста Запоріжжя, а рішення судів попередніх інстанцій – без змін.

Встановлено, що Запорізька місцева прокуратура № 2 пред’явила позов в інтересах держави в особі регіонального відділення Фонду держмайна по Запорізькій області та державного підприємства про зобов’язання суб’єкта господарювання повернути державне нерухоме майно. Підставою для звернення до суду стало те, що після припинення строку дії договору оренди майна товариство не виконало зобов’язання щодо його повернення державі та за відсутності правових підстав продовжувало ним користуватися.

Рішенням господарського суду Запорізької області, залишеним без змін постановою Центрального апеляційного господарського суду, позовні вимоги прокурора задоволено.

Не полишаючи спроб незаконно використовувати державне майно, товариство оскаржило судові рішення до суду касаційної інстанції.

кількість переглядів: 1067