Другий добір на 100 вакантних посад прокурорів в Офісі Генпрокурора - триває тестування
01.09.2020

31 серпня та 1 вересня 2020 року на базі Тренінгового центру прокурорів України проходить перший етап другого добору на вакантні посади прокурорів в Офісі Генерального прокурора. До участі в ньому допущено 468 осіб.

На цьому етапі кандидати пройдуть тестування на знання законодавства. Після цього ті, хто набрав найбільшу кількість балів, будуть допущені до другого етапу добору – тестування на загальні здібності. На третьому етапі кандидати виконають письмове практичне завдання для оцінки рівня володіння практичними уміннями та навичками, а також пройдуть співбесіду на відповідність вимогам професійної компетентності та доброчесності.

По завершенню цього процесу буде сформовано рейтинг кандидатів, які пройдуть навчання у Тренінговому центрі прокурорів України та стажування в Офісі Генерального прокурора. Після цього буде сформовано остаточний рейтинг, відповідно до якого кандидати будуть обирати посади, оприлюднені в оголошенні про добір.

Кандидати на посаду мають профільну освіту та стаж не менше 5 років у галузі права. Також вони повинні мати бездоганну, незаплямовану репутацію, поділяти цінності нової прокуратури й усвідомлювати, що імідж прокуратури формується, зокрема, діями кожного прокурора.

Це вже другий добір до Офісу Генерального прокурора професіоналів з-поза системи прокуратури. Навесні ідентичний процес пройшли та наразі успішно працюють в Офісі учасники першого добору.

кількість переглядів: 3059