Захист інвестицій – в Офісі Генпрокурора відбулися зустрічі з представниками бізнес-асоціацій
28.08.2020

Заступник Генерального прокурора Ігор Мустеца провів робочі зустрічі з представниками Ради бізнес-омбудсмена, Американської торговельної палати в Україні та Європейської бізнес асоціації.

Він поінформував про створення в структурі Офісу спеціалізованого підрозділу, відповідального за протидію незаконному втручанню в підприємницьку та інвестиційну діяльність - Департамент кримінально-правової політики та захисту інвестицій. Заступник Генпрокурора також повідомив, що протягом останніх місяців Офіс проводив активні консультації з представниками бізнес-спільнот, результатом яких стало запровадження регулярної комунікації щодо конкретних кримінальних проваджень, які є чутливими для бізнес-клімату, а також випадків тиску на бізнес, втручання в інвестиційну діяльність.

«Продовжувати відкритий діалог Офісу Генерального прокурора щодо проблематики у сфері інвестування, допомагає незалежна, незаангажована й зважена позиція представників бізнес-асоціацій. Саме такий формат співпраці дозволяє профільному Департаменту адекватно реагувати на порушення прав інвесторів та вживати необхідних дій для відновлення балансу між інтересами суспільства, держави та бізнесу», - підкреслив Ігор Мустеца.

Заступник Генерального прокурора наголосив, що позиція Офісу Генерального прокурора полягає в захисті ключових інтересів суспільства, сприянні свободі підприємницької та інвестиційної діяльності, а також відсутності необґрунтованого втручання в неї зі сторони правоохоронних органів.

кількість переглядів: 2227