Офіс Генерального прокурора у співпраці з Радою Європи провів функціонально-організаційний аналіз регіональних та місцевих прокуратур
25.08.2020

У вівторок, 25 серпня, в Офісі Генерального прокурора пройшла відеоконференція щодо результатів функціонально-організаційного аналізу регіональних та місцевих прокуратур, проведеного міжнародною консалтинговою компанією PricewaterhouseCoopers у рамках Меморандуму про співпрацю з Радою Європи.

Участь у відеоконференції взяли Генеральний прокурор Ірина Венедіктова, Заступник Голови Офісу Ради Європи в Україні Олена Литвиненко, партнер компанії PwC Дмитро Нечитайло, заступники Генерального прокурора та керівники самостійних структурних підрозділів Офісу, а також прокурори Київської та Львівської областей, на базі яких проводився аналіз.

Ірина Венедіктова висловила вдячність міжнародним партнерам за підтримку та допомогу у проведенні аналізу роботи регіональних та місцевих прокуратур.

«Зараз ми активно працюємо над розробкою Стратегії розвитку органів прокуратури, яка стане частиною Концепції розвитку органів правопорядку. Стратегія має бути, звичайно, орієнтованою на громадян, але в центрі має бути прокурор – сильний, потужний і захищений. Проведений нашими партнерами аналіз ляже в основу штатного розпису обласних та окружних прокуратур та інших важливих змін, щоб ми могли сучасно і правильно виконувати покладені на нас законом і державою функції», - заявила Генеральний прокурор.

У свою чергу, Заступник Голови Офісу Ради Європи в Україні Олена Литвиненко висловила сподівання, що аналіз стане ефективним інструментом у процесі розвитку, а також, що Рада Європи продовжить співпрацю з Офісом Генерального прокурора у рамках Меморандуму.

«Ми будемо раді долучитися до розробки Стратегії розвитку органів прокуратури, щоб стандарти Ради Європи стали її невід’ємною частиною», - підкреслила Олена Литвиненко.

Компанія PricewaterhouseCoopers презентувала результати проведеного функціонально-організаційного аналізу регіональних та місцевих прокуратур. За висновками експертів, для підвищення результативності та ефективності роботи органів прокуратури пріоритетними напрямками розвитку є автоматизація процесів, розвиток персоналу та вдосконалення організаційної структури.

«Ми дуже вдячні за фаховий погляд експертів. Він стане для нас орієнтиром у подальшому процесі розвитку. Ми вже почали втілювати рекомендації партнерів - працюємо над автоматизацією процесів, створили Тренінговий центр, який займається підвищенням кваліфікації прокурорів, бо люди - наш пріоритет», - підсумувала Ірина Венедіктова.

кількість переглядів: 4517