Офіс Генерального прокурора вимагає повернути державі майновий комплекс машинобудівного заводу у Києві
27.07.2020

Офіс Генерального прокурора у судовому порядку вимагає повернення у державну власність нежитлових будівель машинобудівного заводу загальною площею понад 6,3 тис кв м, розташованих у м. Києві.

Прокуратурою встановлено, що майно заводу було відчужено поза приватизаційною процедурою, всупереч волі власника – Фонду державного майна України. Офіс Генерального прокурора вступив у чотири судові справи, оскаржуючи неправомірно проведені торги з реалізації майна.

Наразі Північним апеляційним господарським судом задоволено апеляційні скарги Офісу Генерального прокурора та скасовано рішення суду першої інстанції та постановлено нове, яким результати електронних торгів визнано недійсними.

Крім того, Шостим апеляційним адміністративним судом задоволено клопотання Офісу Генерального прокурора про закриття апеляційного провадження за скаргою товариства, яке не брало участі у справі, на рішення суду першої інстанції про визнання протиправними дій державного виконавця щодо проведення опису та передачі на реалізацію майна заводу.

Розгляд двох інших справ триває.

кількість переглядів: 1312