Правоохоронці викрили міжрегіональне злочинне угруповання, яке реалізовувало вибухові речовини через Інтернет (ФОТО)
15.07.2020

За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора та військової прокуратури Житомирського гарнізону Центрального регіону України викрито міжрегіональне злочинне угруповання, яке займалося незаконним виготовленням та реалізацією вибухових речовин через мережу Інтернет (ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 263 КК України).

За даними слідства, до злочинного угруповання входили мешканці Сумської, Херсонської, Полтавської, Львівської областей та м. Києва. Проведено комплекс негласних слідчих (розшукових) дій, у тому числі оперативну закупку вибухової речовини - 25 кг пороху.

Наразі проводяться 25 обшуків у п’яти областях України, у тому числі на одному із підприємств Державного концерну «Укроборонпром» та інших приватних підприємствах-посередниках, а також за місцем проживання дев’яти членів злочинного угруповання, гаражних і складських приміщеннях, транспортних засобах. Під час обшуків вилучено понад 200 кг пороху та службову документацію із чорновими записами про незаконний збут пороху упродовж останніх 3 років, а також готівкові кошти в сумі понад 100 тис грн та 23 тис доларів США.

За результатами проведення обшуків буде вирішуватись питання щодо затримання осіб, причетних до вчинення злочину, повідомлення їм про підозру та обрання запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою.

Викрито міжрегіональне злочинне угруповання прокуратурою спільно з Головним слідчим управлінням Нацполіції за оперативного супроводу Департаменту карного розшуку Нацполіції України.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

кількість переглядів: 609