Спроба «продати» посаду голови Миколаївської ОДА за 3,1 млн доларів США - особу судитимуть за шахрайство
13.07.2020

Прокурорами Офісу Генерального прокурора скеровано до суду обвинувальний акт стосовно громадянина за фактом шахрайства та надання обіцянки неправомірної вигоди службовій особі (ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 190, ч. 4 ст. 27, ч. 4 ст. 369 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що особа намагалась шахрайським шляхом заволодіти 3 млн 100 тис доларів США грошових коштів громадянина за нібито сприяння у призначенні на посаду голови Миколаївської обласної державної адміністрації, мотивуючи своїми зв’язками у Кабінеті Міністрів України, Офісі Президента України. Правоохоронці затримали вказану особу 25 лютого 2020 року під час одержання першої частини грошових коштів у розмірі 350 тис доларів США.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося слідчими слідчого управління Головного управління Нацполіції у м. Києві.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

кількість переглядів: 2434