Судитимуть шістьох членів злочинної організації, які незаконно збували наркотики
09.07.2020

Прокурори Офісу Генерального прокурора скерували до суду обвинувальний акт стосовно шести осіб за фактом створення злочинної організації, незаконного збуту особливо небезпечних наркотичних засобів, психотропних речовин в особливо великих розмірах (ч. 1 ст. 255, ч. 4 ст. 28, ч. 3 ст. 307 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що учасники злочинної організації упродовж 2015-2019 років незаконно збували на території України особливо небезпечні наркотичні засоби та психотропні речовини в особливо великих розмірах.

Правоохоронними органами здійснено ряд оперативних закупок та одночасно проведено 28 обшуків у домоволодіннях і транспортних засобах учасників цієї організації. За результатами цих обшуків вилучено понад 2 кг наркотичних засобів, психотропні речовини, знаряддя для їх незаконного виготовлення, зважування, пакування та зберігання, банківські карти, грошові кошти, транспортні засоби та інші речі.

У липні 2019 року злочинну організацію викрито правоохоронцями. Трьом обвинуваченим із шести обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

кількість переглядів: 293