Заступник Генерального прокурора Гюндуз Мамедов представив прокурора Вінницької області
01.07.2020

Заступник Генерального прокурора Гюндуз Мамедов представив колективу прокуратури Вінницької області нового керівника – Олександра Бутовича.

Представляючи нового очільника прокуратури, Гюндуз Мамедов зазначив, що рівень злочинності в регіоні є меншим від загальнодержавного, проте є ряд негативних тенденцій. Зокрема, достатньо високою залишається злочинність серед неповнолітніх.

«Сподіваюсь, що область покращить результати, а люди будуть відчувати себе захищеними. Новий прокурор області зарекомендував себе як досвідчений прокурор, керівник та професіонал», - підкреслив заступник Генпрокурора.

У свою чергу, Олександр Бутович подякував керівництву Офісу Генерального прокурора за довіру і запевнив, що дотримання законності та повага до прав і свобод громадян – пріоритет у його роботі в органах прокуратури.

Довідково: Олександр Бутович народився 23 березня 1973 року. В органах прокуратури працює з 1998 року. До призначення займав посаду начальника Департаменту нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях, інших заходів примусового характеру у місцях несвободи, а також пробації, Офісу Генерального прокурора.

кількість переглядів: 3124