За шахрайську спробу заволодіти 20 тис доларів США судитимуть посадовця сервісного центру МВС на Чернігівщині
18.06.2020

Прокурорами Генеральної інспекції Офісу Генерального прокурора скеровано до суду обвинувальний акт стосовно начальника одного з територіальних сервісних центрів Регіонального сервісного центру МВС в Чернігівській області за підбурювання до надання неправомірної вигоди службовій особі, а також заволодіння чужим майном шляхом обману та зловживання довірою (ч. 4 ст. 27, ч. 2 ст. 15, ч. 3 ст. 369, ч. 1 ст. 190 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що посадовець схилив громадянина, якого судили за одержання хабара до надання через нього 20 тис доларів США неправомірної вигоди. «Винагорода» призначалась нібито для старшого групи прокурорів у кримінальному провадженні за вирішення питання про зміну обвинувачення на шахрайство та позицію під час дебатів про призначення покарання, не пов’язаного із позбавленням волі.

У подальшому посадовець, шляхом обману та зловживання довірою, заволодів 32 тис грн та 2 тис доларів США, які начебто призначалися старшому групи прокурорів, і розпорядився ними на власний розсуд.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у м. Києві. Підтримання публічного обвинувачення забезпечуватимуть прокурори Генеральної інспекції Офісу Генерального прокурора.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

кількість переглядів: 433