Правоохоронці проводять обшуки в структурних підрозділах АТ «Укрзалізниця» у п’яти регіонах України
17.06.2020

Прокурорами Офісу Генерального прокурора спільно з працівниками Служби безпеки України та слідчими Національної поліції в рамках розслідування у кримінальному провадженні за фактом розтрати майна АТ «Укрзалізниця» (ч. 5 ст. 191 КК України) проводяться санкціоновані судом обшуки в структурних підрозділах акціонерного товариства та в комерційних структурах, виробничих і офісних приміщеннях, а також за місцем проживання фігурантів провадження у п’яти регіонах України.

У ході слідства встановлено, що упродовж 2017-2019 років, службовими особами регіональних філій АТ «Укрзалізниця» - «Південна залізниця» та «Південно-Західна залізниця», перераховано 70 млн грн на рахунки підконтрольних підприємств за постачання чавунних гальмівних колодок, які не відповідають технічним умовам та виробляються із інших сплавів металів, що призводить до збільшення витрат АТ «Укрзалізниця» на придбання комплектуючих. В результаті використання неякісної продукції створюються передумови до виникнення надзвичайних подій на залізниці під час здійснення пасажирських та вантажних перевезень.

Слідчі дії у кримінальному провадженні тривають.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

кількість переглядів: 2348