Збитки державі на майже 3 млн 300 тис грн: державному виконавцю на Харківщині повідомлено про підозру
22.05.2020

За процесуального керівництва Харківської місцевої прокуратури № 2 старшому державному виконавцю Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції повідомлено про підозру у зловживанні своїми повноваженнями, що спричинило тяжкі наслідки інтересам держави (ч. 3 ст. 365-2 КК України).

За даними слідства, державний виконавець, зловживаючи своїми повноваженнями, наклав арешт на нежитлові приміщення загальною площею понад 5 тис кв м, які перебували у господарському віданні державного науково-дослідного інституту та знаходились у власності Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. У подальшому приміщення було продано шляхом проведення електронних торгів на користь одного з товариств з обмеженою відповідальністю та фізичної особи, що суперечить нормам чинного законодавства, зокрема Закону України «Про введення мораторію на примусову реалізацію майна».

Загальна сума збитків, завданих державі, складає майже 3 млн 300 тис грн.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснює Київський відділ поліції Головного управління Нацполіції в Харківській області, оперативний супровід — Управління СБУ в Харківській області.

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

кількість переглядів: 230