Генеральний прокурор Ірина Венедіктова зустрілась з представниками Національної ради реформ та бізнес-асоціацій
21.05.2020

У четвер, 21 травня 2020 року, в Офісі Генерального прокурора відбулась зустріч з представниками бізнесу та його об’єднаннями, за участі народних депутатів України та представників Національної ради реформ. Зокрема, у заході взяли участь Голова Виконавчого комітету Національної ради реформ Міхеіл Саакашвілі, представники Європейської Бізнес Асоціації, Спілки Українських Підприємців, Американської торговельної палати в Україні, CEO Club Ukraine, БІЗНЕС 100, а також Української вітроенергетичної асоціації.

Учасники зустрічі обговорили шляхи зменшення тиску на бізнес, підвищення його довіри до правоохоронних органів та зниження рівня корупції для покращення інвестиційного клімату в державі.

«У нашому функціоналі, перш за все, охорона інтересів і прав громадянина, охорона інтересів держави. І на цьому Офіс Генерального прокурора буде стояти завжди. Інтереси громадянина і держави – це економічна безпека, це економічна база, це можливість нормального розвитку. Без інвестиційного клімату держава розвиватися не може. Прокуратура буде координувати правоохоронні органи, щоб їхні дії були виключно у законній площині і не підривали довіри інвесторів до нашої країни», - констатувала Генеральний прокурор Ірина Венедіктова.

Генпрокурор поінформувала про заплановані реформи і зміни в Офісі Генерального прокурора та поділилась баченням захисту бізнесу від тиску правоохоронних органів. Також вона наголосила на важливості налагодження ефективної комунікації між бізнесом та Офісом Генерального прокурора.

«Для реальних змін на цьому напрямі потрібна щоденна робота. Тому ми зараз розглянемо можливість створення в Офісі Генпрокурора управління із захисту інвестицій», - додала Ірина Венедіктова.

Також Генпрокурор ініціювала додаткову зустріч із представниками Національної ради реформ, урядовцями та законодавцями щодо створення «дорожньої карти» із повернення активів у державу. Зокрема, для розробки чіткого і швидкого правового механізму цього процесу.

кількість переглядів: 3454