Офіс Генпрокурора наполягає на створенні міжнародної слідчої групи щодо розслідування авіакатастрофи літака рейсу PS752 Тегеран-Київ
15.05.2020

15 травня відбулася спільна онлайн-зустріч заступника Генерального прокурора Гюндуза Мамедова, заступника Міністра закордонних справ Євгенія Єніна та заступниці Міністра юстиції Валерії Коломієць з родинами загиблих в авіакатастрофі літака рейсу PS752, збитого в небі над Іраном 8 січня 2020 року. 

 

Гюндуз Мамедов поінформував про стан розслідування кримінального провадження, зокрема про призначення першої комплексної комісійної криміналістичної експертизи, метою якої є деталізація причин авіакатастрофи.

 

«Крім того, Офіс Генерального прокурора наполягає на створенні міжнародної слідчої групи з країнами, чиї громадяни загинули в авіакатастрофі в небі над Іраном, на кшталт тієї, що працює по MH-17. Ми ініціювали цей процес, але відповіді від жодної з країн поки що так і не отримали. І таке зволікання суттєво ускладнює процеси розслідування, отримання доказів та поновлення прав потерпілих», - зазначив Гюндуз Мамедов.

 

Під час зустрічі родичам загиблих надали інформацію про перебіг технічного розслідування, включаючи питання аналізу чорних скриньок за участі міжнародних експертів.

 

Нагадаємо, внаслідок авіакатастрофи загинуло 176 цивільних осіб, серед яких 11 – українців.

 

кількість переглядів: 1725