Генпрокурор Ірина Венедіктова підтримує впровадження системи електронного кримінального провадження як етапу реформування прокуратури
27.03.2020

У п’ятницю, 27 березня 2020 року, в Офісі Генерального прокурора пройшла зустріч Генерального прокурора Ірини Венедіктової з очільницею Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні Екою Ткешелашвілі, першим заступником Директора НАБУ Гізо Углавою та народними депутатами - членами Комітету з питань правоохоронної діяльності Верховної Ради України.

Мова йшла про продовження реформи прокуратури та  впровадження інформаційно-аналітичної системи управління процесами досудового розслідування як одного з її елементів.

«Впровадження сучасних інформаційно-аналітичних систем покращить ефективність розслідування кримінальних проваджень. Нам важливо прискорити процес діджиталізації у системі юстиції. Адже такі оновлення - важлива складова реформи і органів прокуратури», - підкреслила Ірина Венедіктова.

Голова профільного Комітету ВРУ Денис Монастирський також підтримав ініціативу, окремо зупинившись на майбутніх перевагах та практичності роботи системи електронного кримінального провадження.

Першими систему у дії перевірять у своїй роботі антикорупційні органи – Національне антикорупційне бюро України, Спеціалізована антикорупційна прокуратура та Вищий антикорупційний суд України.

 

кількість переглядів: 1060