На Сумщині викрито факт ймовірної розтрати службовими особами державних лісогосподарських підприємств близько 30 млн грн
26.03.2020

Прокуратура Сумської області розпочала кримінальні провадження за фактами розтрати коштів службовими особами кількох державних лісогосподарських підприємств Сумської області за попередньою змовою з підконтрольними підприємствами (ч. 3 ст. 191 КК України). За попередніми даними, внаслідок вказаних дій державі заподіяно збитків на суму понад 30 млн грн.

За версією слідства, протягом 2019 року службові особи державних лісогосподарських підприємств на території Сумської області з метою штучного формування витрат, пов'язаних з лісозаготівлями та іншими послугами у лісництві, документально відображали оформлення безтоварних операцій по придбанню товарно-матеріальних цінностей, робіт та послуг від підконтрольних фізичних осіб-підприємців, незважаючи на те, що вказані роботи безпосередньо виконувалися штатними працівниками лісових господарств.

Досудове слідство триває, воно здійснюється Слідчим управлінням Нацполіції в Сумській області за матеріалами ГУ ДФС у Сумській області. Діям причетних до протиправної діяльності осіб буде надано правову оцінку.

кількість переглядів: 227