Офіс Генпрокурора направив до суду обвинувальний акт за підозрою групи осіб у причетності до вчинення ряду злочинів на замовлення та з корисливих мотивів
25.03.2020

Офіс Генерального прокурора направив до суду обвинувальний акт стосовно групи осіб, які підозрюються у вчиненні замаху на замовне вбивство людини з корисливих мотивів на початку 2019 року. Замах був вчинений шляхом підриву транспортного засобу потерпілого за місцем його проживання у спальному районі міста Києва. Також ці особи підозрюються у підпалі автомобіля адвоката з корисливих мотивів у липні 2018 року у паркінгу житлового будинку у столиці.

За результатами досудового розслідування зібрано докази незаконного зберігання однією із зазначених осіб – колишнім керівником добровольчого батальйону вогнепальної зброї, боєприпасів - понад 1000 штук різного калібру, протипіхотних мін, вибухових речовин, запалів та детонаторів до них, частин вогнепальної зброї, тепловізорів, глушників для нарізної зброї, засоби конспірації тощо. Указаний арсенал, за версією слідства, міг бути завезений із зони бойових дій на сході нашої країни.

Дії зазначених осіб кваліфіковано за ч. 2 ст. 15, пунктами 5, 6, 11, 12 ч. 2 ст. 115, ч. 2 ст. 28 ч. 2 ст. 194, ч. 1 ст. 263, ч. 2 ст. 263-1 КК України.

Водночас вживаються заходи для встановлення причетності вказаних та невстановлених осіб до вчинення інших злочинів на території держави, у тому числі із застосуванням вогнепальної зброї.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду

кількість переглядів: 693