Завдяки прокуратурі підприємство виплатило 3,5 млн грн заборгованості по зарплаті
24.03.2020

 
За процесуального керівництва прокуратури Одеської області, закінчено досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно голови правління акціонерного товариства з виробництва медичних виробів у Білгород-Дністровському, підозрюваного у невиплаті 3,5 млн грн заробітної плати через нецільове використання коштів. Наразі заборгованість повністю погашено.

Керівник підприємства, на думку слідства, здійснював господарську діяльність і, маючи на рахунках підприємства кошти, не виплатив заробітну плату працівникам з вересня по грудень 2019 року, а також передбачені законом виплати звільненим особам за жовтень-вересень минулого року. Слідство вважає, що він мав реальну можливість здійснити виплати, оскільки протягом зазначеного періоду сплачував податки та інші платежі на суму, що значно перевищувала розмір заборгованості по зарплаті.

У зв’язку з погашенням заборгованості до суду скеровано клопотання про звільнення службовця від кримінальної відповідальності.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі Білгород-Дністровського відділу поліції за ч. 2 ст. 175 КК України.

кількість переглядів: 918