У Києві перекрили канал поставки фальсифікованих лікарських засобів на суму 3 млн грн
23.03.2020

За процесуального керівництва прокуратури міста Києва слідчі ГУ ДФС у м. Києві за оперативного супроводу СБУ викрили протиправну діяльність групи осіб, які контрабандним шляхом з Російської Федерації, Індії та Туреччини завозили на територію України ймовірно фальсифіковані лікарські засоби.

За версією слідства,  незареєстровані та неякісні лікарські засоби серцево-судинної, гормональної та онкологічної групи ввозились на територію України з приховуванням від митного контролю, а також без контролю якості та додержання температурного режиму транспортування, що могло потягнути негативні наслідки для здоров’я громадян.

В результаті проведених санкціонованих обшуків за місцями зберігання контрафактної продукції та проживання фігурантів, вилучено понад 50 найменувань лікарських засобів на загальну суму понад 3 млн грн, комп’ютерну техніку адміністратора сайту та інші речові докази.

Наразі проводяться необхідні слідчі (розшукові) дії, спрямовані на встановлення всіх осіб, причетних до протиправної діяльності, та притягнення їх до кримінальної відповідальності.

кількість переглядів: 1165