Правоохоронці виявили підпільне виробництво й вилучили фальсифіковані антисептики на суму 2 млн грн
21.03.2020

Прокуратура Волинської області спільно з працівниками СБУ задокументували діяльність групи осіб, які, на думку слідства, налагодили виготовлення з етилового спирту, що перебуває в незаконному обігу, лікарського засобу, нібито призначеного для дезінфекції. 

 

Правоохоронці затримали на межі Волинської області вантажівку із 20 т фальсифікованої продукції на суму понад 2 млн грн.

 

У ході проведення санкціонованого судом обшуку за місцем виробництва вказаної речовини – в одному із сіл Ківерцівського району –  виявлено велику кількість сировини для виготовлення підробних лікарських препаратів (фальсифікат не має противірусної дії, а його використання може зашкодити здоров’ю людини), а також миючих засобів нібито відомих європейських брендів та обладнання й тару для розливу.

 

На думку слідства, щодня підпільний цех виготовляв до 15 тонн такого «антисептика» на суму 1,5 млн грн та збував його.

 

Проводяться невідкладні слідчі (розшукові) дії у кримінальному провадженні за ч. 2 ст. 204 та ч. 2 ст. 199 КК України, вирішується питання щодо арешту вилученого майна.

 

Також внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань інформацію про порушення встановленого порядку доклінічного вивчення, клінічних випробувань і державної реєстрації лікарських засобів (кримінальне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 321-2 КК України).

 

кількість переглядів: 999