Віктор Чумак провів нараду стосовно впровадження заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 серед працівників органів прокуратури
16.03.2020

В понеділок, 16 березня 2020 року, виконувач обов’язків Генерального прокурора Віктор Чумак провів з керівниками регіональних прокуратур нараду в режимі відео-конференції стосовно впровадження заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 серед працівників органів прокуратури.

Віктор Чумак наголосив, що наразі допуск сторонніх осіб до приміщень органів прокуратури, з питань не пов’язаних із виконанням функцій прокуратури, буде здійснюватися з дозволу керівництва органу прокуратури. Також певний час в прокуратурах не буде проводитись особистий прийом громадян, але звернення будуть прийматися в електронній формі. Він повідомив, що забороняється проведення усіх масових заходів. «Ми переносимо на невизначений термін Всеукраїнську конференцію прокурорів, проведення якої планувалось 27 березня. Також поки не буде проведено додаткове тестування в рамках атестації прокурорів регіональних прокуратур», - поінформував він.

Також він зазначив, що прийнято рішення про виділення окремих коштів на закупівлю та забезпечення прокуратур антисептичними засобами. «Ми шукаємо можливість купити на кожну прокуратуру дистанційні термометри для вимірювання температури всіх, хто входить до приміщень, та працівників прокуратури», - додав Віктор Чумак.

«Рекомендую донести до ваших підлеглих, що якщо хтось відчуває якесь недомагання, або має симптоми гострої респіраторної вірусної інфекції – нехай залишаються вдома», - констатував Віктор Чумак.

«Ситуація серйозна для всього світу, тому ми маємо свідомо до неї ставитися і впроваджувати всі ці заходи для безпеки всіх оточуючих і, зокрема, наших підлеглих», - зазначив він.

кількість переглядів: 522