У Києві ліквідували канал збуту наркотиків та психотропних речовин на суму 2 млн грн
16.03.2020

Під процесуальним керівництвом Київської місцевої прокуратури № 6 слідчим відділом Нацполіції за оперативного супроводу СБУ припинено діяльність групи осіб, яка підозрюється у незаконному збуті на території столиці наркотичних засобів та психотропних речовин в особливо великих розмірах.

За даними слідства, предметом збуту були наркотичні засоби, які доставлялись в Україну контрабандних шляхом, зокрема, кокаїн, МДМА та канабіс. Під час обшуків, проведених за місцем проживання вказаних осіб, виявлено та вилучено значну кількість наркотичних та психотропних речовин, у тому числі розфасованих для подальшого продажу. Їх вартість на «чорному ринку» становить понад 2 млн грн.

У ході документування діяльності цієї групи правоохоронці провели 4 контрольованих закупки наркотичних речовин. На теперішній час трьом учасникам злочинної групи повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 307 КК України та до Печерського районного суду Києва скеровано клопотання про обрання їм запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою.

Крім того, за результатами проведення слідчих (розшукових) дій та відповідних експертиз буде вирішено питання про притягнення до кримінальної відповідальності інших учасників злочинної групи.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

кількість переглядів: 490