Гюндуз Мамедов: Притягнення до відповідальності винних у авіакатастрофі рейсу MH17 завдання номер один для всіх – України, Офісу Генерального прокурора, спільної слідчої групи
10.03.2020

Початок судового розгляду у Нідерландах справи MH17 та чотирьох обвинувачених не є припиненням розслідування. Слідство триває, як в Україні, так і на рівні оновленої міжнародної спільної слідчої групи. Про це заявив заступник Генерального прокурора Гюндуз Мамедов журналістам під час судового слухання в комплексі юстиції «Схіпхол».
«Важливо довести весь процес до логічного завершення, щоб всі винні в трагедії – від тих, хто віддавав команди, до ти, хто їх виконував, були притягнуті до відповідальності. І це завдання номер один для всіх - України, Офісу Генерального прокурора, спільної слідчої групи», - сказав Гюндуз Мамедов.
 
Нагадаємо, у Міжнародному Суді ООН триває судовий процес, який відбувається паралельно зі слуханнями по MH17, але має відмінність. Одним з ключових звинувачень з боку України є підтримка РФ незаконних збройних формувань на Донбасі. Також мова йде про безпосереднє постачання ракетного комплексу, що був використаний для збиття боїнгу. Тобто говориться про відповідальність РФ, як держави. У Нідерландах ця відповідальність індивідуальна.
 
*фото Громадське

кількість переглядів: 353