Офіс Генпрокурора скерував до суду обвинувальні акти стосовно службовців «Правекс-Банку», які підозрюються у підробці документів
04.03.2020

За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора направлено до суду обвинувальні акти стосовно двох службових осіб ПАТ КБ «Правекс-Банк», які підозрюються у підробленні офіційних документів, внесенні до них завідомо неправдивих відомостей за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 27 ч. 1 ст. 366, ч. 2 ст. 200 КК України (в редакції Закону від 05.04.2001).

За версією слідства, вказані службові особи «Правекс-Банку» оформили банківські рахунки на чотирьох громадян, після чого ймовірно підробили від їх імені документи на переказ коштів на загальну суму понад 21 млн грн.

Досудове розслідування проводилось слідчими Головного слідчого управління фінансових розслідувань Державної фіскальної служби України.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

кількість переглядів: 784